Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Praca po naszej szkole

Email Drukuj PDF

Spada bezrobocie. Pracodawcy coraz chętniej zatrudniają

(...) Spadek bezrobocia jest więc efektem ożywienia na rynku. Kogo poszukują pracodawcy? Tradycyjnie, najwięcej ofert mają dla fachowców. Poszukiwani są automatycy, barmani, blacharze, brukarze, elektrycy, frezerzy, handlowcy, graficy, kierowcy, kontrolerzy jakości, magazynierzy, mechanicy, ale też pracownicy call center i ekspedientki (...) - cały artykuł

 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "SREBRNEJ SZKOŁY 2019" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama