Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Terminy rekrutacji_profil sportowy

Email Drukuj PDF

UWAGA TERMINY REKRUTACJI do klasy o profilu sportowym

Podanie do klasy o profilu sportowym składać należy w sekretariacie szkoły przy ulicy Kaliskiej 10 w terminie: 18.04.2018 do 18.05.2018

 

wniosek podania _pobierz

 

TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLASY O PROFILU - TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY z KLASĄ SPORTOWĄ (PIŁKA RĘCZNA/PIŁKA NOŻNA tylko dziewczęta) odbędą się w hali sportowej ZSH w Bydgoszczy ul. Gajowa 94 w następujących terminach:

1.  23.05.2018 godz. 15:30 – 17:00

2.  28.05.2018 godz. 14:30 – 17:00

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE DZIEWCZĘTA ROZWOJEM SPORTOWYM ORAZ ZDOBYCIEM ZAWODU.

Szczegółowych  informacji udziela –trener Małgorzata Szopińska (Tel. 608083133)

 

Pozostałe terminy rekrutacji są takie same jak dla innych kierunków patrz od punktu 2 _terminy rekrutacji

 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2018" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama