Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Godziny otwarcia

Email Drukuj PDF

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI ZSH

Poniedziałek 7:30 – 14:00
Wtorek 
8:00 – 10:00

Środa

7:30 – 12:30
Czwartek 8:15 – 10:00
Piątek  
nieczynna :-(

Do biblioteki zapraszają:

mgr Beata Zych – polonistka, bibliotekarz, podróżniczka, wielbicielka IX Muzy (innych Muz też)

mgr Robert Kiełkowski – bibliotekarz, nauczyciel informatyki, wielbiciel łamigłówek umysłowych i szachów

 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2018" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama