Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Technik Przemysłu Mody

Email Drukuj PDF

Od września 2016 - nowy kierunek Technik Przemysłu Mody

Jest to zawód, który powstał na bazie zawodu technik technologii odzieży. Jednak w trakcie nowego kierunku zdobywać będziesz 2 kwalifikacje a nie jak dotychczas 3 i zdecydowanie więcej czasu poświęcone zostanie na naukę przygotowywania profesjonalnych pokazów mody.

W naszej szkole - młodzież już uczestniczy w takich pokazach:)

 

 


 


 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "SREBRNEJ SZKOŁY 2019" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama