Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dlaczego ZSH

Email Drukuj PDF

Przeczytaj - dlaczego warto wybrać handlówkę

  1. Nie tylko informatycy nie muszą martwić się o pracę zobacz artykuł

  2. Najwięcej nowych ofert pracy w budownictwie, produkcji, handlu i transporcie zobacz artykuł

  3. Coraz więcej pracy dla specjalistów zobacz artykuł

 

 

Dlaczego warto wybrać Technikum


Technikum to świetne rozwiązanie, które daje

wiele możliwości.

 

! Masz 4 lata – na zastanowienie się jakie studia wybrać – MATURĘ - zdajesz taką samą jak w liceum – w niczym nie jest ona gorsza i tak samo możesz dostać się na studia.

! Jeśli wybierzesz studia kierunkowe typu: Ekonomia, Finanse, Bankowość, Zarządzanie i Marketing, Ekonomia transportu – to masz przewagę nad absolwentami ogólniaków!!

! Przedmioty zawodowe typu (rachunkowość, ekonomika, statystyka) na tych studiach będą dla Ciebie „powtórką z rozrywki”:) Wykładowcy nie zaczynają od podstaw i dla absolwenta ogólniaka taki przedmiot jak rachunkowość czy statystyka jest niemałym wyzwaniem.

! A jeśli nie będziesz chciał studiować to bez problemu znajdziesz ciekawą pracę. Pracodawcy chętnie zatrudniają absolwentów technikum, znają bowiem ich wartość jako pracownika.

! Pomagamy również naszym absolwentom w podejmowaniu działalności gospodarczej:) Wielu naszych absolwentów – jest dzisiaj naszymi pracodawcami, u których nasza młodzież odbywa praktyki.

! W technikum – w czasie wakacji – możesz odbyć również staż zawodowy, który przygotuje Cię do pracy w zawodzie, da wymagane przez pracodawców doświadczenie zawodowe, a także zarobisz pieniądzeJ

 

ZATEM NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ!!!

WYBIERZ HANDLÓWKĘ I SZANSĘ NA LEPSZE JUTRO DLA SIEBIE!!!